Movies
Ratings
304
ShrekRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0