Series
Ratings
50
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
The OriginalsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0