Movies
Ratings
281
Ocean's EightRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0