Movies
Ratings
312
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good Windy DaysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0