Movies
Ratings
755
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0