Movies
Ratings
227
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5