Movies
Ratings
70
SoulRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0