Movies
Ratings
220
Terminator GenisysRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0