Series
Ratings
44
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0