Movies
Ratings
79
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0