Movies
Ratings
57
Like a VirginRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0