Movies
Ratings
244
Take Care of My CatRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5