Movies
Ratings
1045
The King's WardenRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Pink FlamingosRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
TAEYONG: TY TRACK IN CINEMASRated ★ 5.0