Movies
Ratings
19
Uncut GemsRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5