Movies
Ratings
23
Brokeback MountainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 1.0