Movies
Ratings
341
Captain MarvelRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
American PieRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
BabeRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5