Movies
Ratings
426
A Beautiful MindRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0