Movies
Ratings
1325
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- K-NumberRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.0