Movies
Ratings
311
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
The PlotRated ★ 0.5
First They Killed My FatherRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0