Movies
Ratings
239
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SpacemanRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5