Movies
Ratings
173
FriendRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0