Movies
Ratings
255
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.0