Movies
Ratings
612
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
CureRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Deep Blue NightRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5