Movies
Ratings
806
The MatchRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5