Movies
Ratings
537
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PlanRated ★ 0.5
FlightRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.0
The Big BossRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Wheels on MealsRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0