Movies
Ratings
327
Primal FearRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5