Movies
Ratings
472
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0