Movies
Ratings
117
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0