Movies
Ratings
584- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 4.0
IFRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- VirusRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0