Movies
Ratings
744
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0