Movies
Ratings
251
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0