Movies
Ratings
194
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5