Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0