Movies
Ratings
1673
Paris, TexasRated ★ 2.5- HallanRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.0
Kim's VideoRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Ennio: The MaestroRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0