Series
Ratings
37
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.0