Movies
Ratings
372
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5