Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0