Series
Ratings
28
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
TrappedRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
LutherRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5