Movies
Ratings
408
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The November ManRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5