Movies
Ratings
16
TakenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0