Movies
Ratings
515
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0