Movies
Ratings
185
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5