Movies
Ratings
659
The GodfatherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0