Movies
Ratings
1929
Crime 101Rated ★ 3.0
Mortal KombatRated ★ 2.0- Method ActingRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Blue MoonRated ★ 3.5
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
PrimateRated ★ 2.5
Choir of GodRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5- SisterRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5