Movies
Ratings
1631
Silent FriendRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.5
The SingersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 1.5
SiratRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.5- Project 30 Warm-UpRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0