Movies
Ratings
518
The LobsterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0