Movies
Ratings
333
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0