Movies
Ratings
1572
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Girl Who Cried PearlsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Compartment Number 6Rated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 3.0- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0