Movies
Ratings
75
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0