Movies
Ratings
50
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 3.5